Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв Золота осінь 2017 м. Київ

Нещодавно 14 жовтня у м.Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Золота осінь" 2017 р. ДК Росток.

   Наш колектив представив дві хореографічні постановки у різних танцювальних номінаціях та вікових категоріях.

 Номер "Хазяйка Мідної гори" у номінації сучасно-естрадний танець, змішана вікова категорія, запам*ятався  граціозними та витонченими рухами талановитих дітей колективу, сюжетною  та оригінальними костюмами. Постановка здобула першу премію.

   У номінації народно-стилізований танець "Купальський вечір" у виконанні старшої групи, зачарував усіх присутніх українською колористикою та високою майстернісю. Суді високо оцінили виступ конкурсантів, нагородивши учасників дипломом та кубком за перше місце.

Наш танцювальний сезон розпочався вдало. Бажаємо подальших успіхів та нових перемог.

10 Міжнародний конкурс дитячої та юнацької творчості "Вернісаж талантів" 2017 року м. Київ

28 травня 2017 р. у стінах КДШМ ім.С. Турчака відбувся 10 Міжнародний конкурс дитячого та юнацької творчості "Вернісаж талантів".

Море позитивних емоцій приніс цей день для дітей.  Наш колектив  педставив 5 хореографічних номерів у різних вікових і танцювальних номінаціях.

  Танцювальна композиція "Ти, Веснянко моя чарівна"  у виконаннні дуету Миколи Бабенка та Юлії Мостової виборола друге місце. За  композицію "Вальс Жасмін" молодша група отримала другу премію.  Старша група за танцювальні номери "Ніколи" та "Купальський вечір" здобули відповідно другу та першу премії.

Підсумком виступів усього колективу стала постановка "Хазяйка Мідної гори" де приймали участь всі учасники студії.  Цей номер був нагороджений першою премією. За яскраві образи, витонченість та майстерність рухів, різноплановий жанр танцювальних номерів хореографічна студія "Грація"  отримала найвищу нагороду фестивалю  Гран-Прі!!!

 Неперевершене закінчення танцювального сезону 2016-2017 р. !!!

Дякуємо всім за плідну працю!!!

"Мить визнання 2017" в Київській інженерній гімназії

     19 травня в Київській інженерній гімназії відбулося свято " Мить визнання 2017. Керівника хореографічної студії "Грація" Воротнюк Т.В. було запрошено до складу почесних гостей, для вручення нагород переможцям спортивних змагань. У якості подарунку від старшої групи наша студія виконала хореографічний твір  "Купальський вечір". Море емоцій та задоволеня отримали батьки та діти від проведеного свята.

Танцювальний фестиваль Ukrainian Grand Prix 30 квітня 2017 року м. Київ

     30 квітня 2017 р. в Авіаційному університеті, відбувся танцювальний фестиваль Ukrainian Grand Prix.

На фестивалі зібралася велика кількість колективів з різних куточків України.

      Наш колектив представив 4 номери у різних вікових і танцювальних категоріях. Наймолодші учасники у номінаціїї сучасно-естрадний танець 3-6 років, були нагородженні другою премією за танцювальний номер "Зоряна колисанка".

      Дует у складі Бабенка Миколи та Мостової Юлії за виконання номеру "Ти, Веснянко моя чарівна" у номінації сучасно-естрадний танець, нагородженні медалями та дипломами за друге місце. 

Старша група у номінації народно-стилізований танець представила номер " Купальський вечір" . Цей номер був відзначенний першою премією.

     Неймовірна постановка " Хазяйка Мідної гори" за участю дітей трьох різних вікових категорій, виборола друге місце та була нагородженна кубком та дипломом.

Молодці! Так тримати!!!

Танцювальний промінчик 2017 р. м. Київ

    Нещодавно в м. Києві відбувся фестиваль дитячої творчості для найменших "Танцювальний промінчик".

В ньому приймали участь діти підготовчої групи 3-6 років та молодшої групи 7-11 років.

     За танцювальну композицію "Зоряна колисанка" наймолодші учасники були нагородженні першою премією і нагороджені медалями та дипломами.

     Дебютувала постановка "Вальс Жасмін" у виконанні молодшої групи, та дуетний номер "Ти, Веснянко моя чарівна" у виконанні Мостової Юлії та Бабенка Миколи. Ці два танцювальні номери, були нагородженні  другою премією, медалями та дипломами. 

Так тримати! Вперед до перемог!!!

ArtTalentFest - 2017 р. м. Київ

      12 березня 2017 р., в Муніципальній академії ім.С.Лифаря відбувся ХІІ Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв.

Наш колектив  гідно представив свою творчість на цьому конкурсі.

      Наймолодші учасники студії виконали хореографічну композицію "Зоряна колисанка", передаючи ніжність та мелодійність цього музичного твору. Їх танець був оцінений другою премією.

Витонченність, майстeрність та граційність виконання учасниками хореографічної постановки "Хазяйка Мідної гори" у поєднанні з музикою Е.Гріга підкорила і глядачів, і суддів фeстивалю. Номeр був оцінeний першою премією.

     Ще один хореографічний твір "Купальський вечір" поєднав у собі традиції та сучасність українського фолькльору, відобразив чарівність дівочої краси та багатство українськоі культури і був нагородженний першою премією.

Дякуємо нашим тренерам та дітям.

     Так тримати!!!

м. Київ, Дніпровська набережна, 16-г, 2 поверх (м. Осокорки)
Перейти до карти
тел: (067) 208 18 00
(098) 661 90 80
© 2014 — 2019 "Грація". Всі права захищені.