"Мить визнання 2017" в Київській інженерній гімназії

     19 травня в Київській інженерній гімназії відбулося свято " Мить визнання 2017. Керівника хореографічної студії "Грація" Воротнюк Т.В. було запрошено до складу почесних гостей, для вручення нагород переможцям спортивних змагань. У якості подарунку від старшої групи наша студія виконала хореографічний твір  "Купальський вечір". Море емоцій та задоволеня отримали батьки та діти від проведеного свята.

Танцювальний фестиваль Ukrainian Grand Prix 30 квітня 2017 року м. Київ

     30 квітня 2017 р. в Авіаційному університеті, відбувся танцювальний фестиваль Ukrainian Grand Prix.

На фестивалі зібралася велика кількість колективів з різних куточків України.

      Наш колектив представив 4 номери у різних вікових і танцювальних категоріях. Наймолодші учасники у номінаціїї сучасно-естрадний танець 3-6 років, були нагородженні другою премією за танцювальний номер "Зоряна колисанка".

      Дует у складі Бабенка Миколи та Мостової Юлії за виконання номеру "Ти, Веснянко моя чарівна" у номінації сучасно-естрадний танець, нагородженні медалями та дипломами за друге місце. 

Старша група у номінації народно-стилізований танець представила номер " Купальський вечір" . Цей номер був відзначенний першою премією.

     Неймовірна постановка " Хазяйка Мідної гори" за участю дітей трьох різних вікових категорій, виборола друге місце та була нагородженна кубком та дипломом.

Молодці! Так тримати!!!

Танцювальний промінчик 2017 р. м. Київ

    Нещодавно в м. Києві відбувся фестиваль дитячої творчості для найменших "Танцювальний промінчик".

В ньому приймали участь діти підготовчої групи 3-6 років та молодшої групи 7-11 років.

     За танцювальну композицію "Зоряна колисанка" наймолодші учасники були нагородженні першою премією і нагороджені медалями та дипломами.

     Дебютувала постановка "Вальс Жасмін" у виконанні молодшої групи, та дуетний номер "Ти, Веснянко моя чарівна" у виконанні Мостової Юлії та Бабенка Миколи. Ці два танцювальні номери, були нагородженні  другою премією, медалями та дипломами. 

Так тримати! Вперед до перемог!!!

ArtTalentFest - 2017 р. м. Київ

      12 березня 2017 р., в Муніципальній академії ім.С.Лифаря відбувся ХІІ Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв.

Наш колектив  гідно представив свою творчість на цьому конкурсі.

      Наймолодші учасники студії виконали хореографічну композицію "Зоряна колисанка", передаючи ніжність та мелодійність цього музичного твору. Їх танець був оцінений другою премією.

Витонченність, майстeрність та граційність виконання учасниками хореографічної постановки "Хазяйка Мідної гори" у поєднанні з музикою Е.Гріга підкорила і глядачів, і суддів фeстивалю. Номeр був оцінeний першою премією.

     Ще один хореографічний твір "Купальський вечір" поєднав у собі традиції та сучасність українського фолькльору, відобразив чарівність дівочої краси та багатство українськоі культури і був нагородженний першою премією.

Дякуємо нашим тренерам та дітям.

     Так тримати!!!

Бал-маскарад 23 грудня 2016 р. в хореографічній студії "Грація"

      Новорічний бал-маскарад - це втілення дівчачих мрій! На балу разом танцюють шляхетні принцеси та веселий пірат, балеринки та супермен.

Таємничі маски, пуанти, віяла та капелюшки... А ще нагородження переможців, подарунки, весела музика, сміх, приємні слова та новорічні побажання.

Вітаємо всіх друзів з Новим роком! І під новорічною ялинкою в нашій студії загадаємо собі нових перемог, втілення всіх наших творчих мрій!

       Сподіваємося, що атмосфера свята, чудовий настрій, щирі посмішки завжди пануватимуть в нашій залі!

 

XI Всеукраїнський фестиваль-конкурс (вокально-хореографічний) "Kiev Art Time" 17 грудня 2016 року м. Київ

      Вітаємо вихованців студії з гідним завершенням танцювального сезону 2016 року!

 

      Вдалим дебютом став танець "Зоряна колисанка" молодшої групи, який був представлений на XI Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі "Kiеv Art Time" 17 грудня 2016 року та здобув там 1- премію! Вітаємо маленьких грацій та їхніх батьків!

 Перші медалі та перемоги запам*ятаються назавжди!

    Також 1-премією журі фестивалю відзначило танець "Хазяйка Мідної гори". Крім того, керівники студії були нагородженні дипломом " За найкращу сюжетну постановку"!

Старша група з танцем " Купальський вечір" зробила також свій внесок у скриню нагород - 1 премія!

      Танцювальна композиція  "Сіла птаха" у виконанні нашого танцюючого хореографа Ярослави Сергіївни, здобула перше місце.

Поза сумнівами - наші діти найкращі!

      Вітаємо наші грації,  запрошуємо на новорічний бал-маскарад!

м. Київ, Дніпровська набережна, 16-г, 2 поверх (м. Осокорки)
Перейти до карти
тел: (067) 208 18 00
(098) 661 90 80
© 2014 — 2018 "Грація". Всі права захищені.