ОРЕНДА ТАНЦЮВАЛЬНОГО ЗАЛУ!!!

Оренда танцювального залу

Здається в оренду приміщення хореографічної студії "Грація" для проведення занять з фітнесу і танців.

Ми надаємо:

  • просторий, світлий зал площею 300 м2
  • комфортні роздягальні з індивідуальними шафами і ключиком
  • зручне місцерозташування (5 хв. від метро Осокорки)

Подивитись 3D тур по приміщенню >> gracia.kiev.ua

Детальна інформація, щодо оренди приміщення за тел. (067) 208 18 00

Адреса: Київ, Дніпровська набережна, 16-г, 2 поверх

ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР У ГРУПУ НА 2-Х МІСЯЧНИЙ БАЗОВИЙ КУРС ПО ФЕЙСБІЛДИНГ

Фейсбілдинг (від англ. face (обличчя) + build (будувати) – гімнастика для обличчя, безпечний природній спосіб корекції зовнішності та ліфтингу шкіри обличчя. Єко альтернатива ін’єкціям та дорогим косметологічним процедурам.

Результати, яких можна досягти вже за 2 місяці курсу:

підтягнути контур та отримати більш чіткі риси обличчя;
покращити колір та стан шкіри;
позбавитись від синців та мішків під очима;
підтягнути шкіру верхніх повік;
прибрати носогубні зморшки та друге підборіддя;
розгладити горизонтальні та вертикальні зморшки на лобі;
назавжди позбавитись від слідів втоми на обличчі!

+ дізнаєтесь про корисні для красизвички, дієві лімфодренажні техніки, навчитесь підбору дійсно корисної косметики та методах догляду за обличчям в залежності від віку та типу шкіри.

Ведуча: Тетяна Цупрун, beautycoach, сертифікований тренер по фейсбілдинг, випускниця Академії  краси Юлії Сайфулліної

Вартість курсу: 1600 грн. ( 8 групових занять + щоденний онлайн супровід та консультування з приводу Вашого самостійного виконання вправ на час всього курсу )

УВАГА, БОНУС!

Перш ніж оплатити вартість курсу, Ви можете отримати мою персональну БЕЗКОШТОВНУ консультацію, познайомитись зі мною особисто,дізнатися подробиці про фейсбілдинг та яким чином він діє. Буду рада відповісти на будь-які Ваші питання!

Запис на консультацію за телефоном : +38 (067) 416 77 03

 

Гала-концерт 7 Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацького творчості "Світ у твої долонях" 20 травня 2018 року.

Ось і промайнув Гала-концер 7 Міжнародного фестивалю "Світ у твоїх долонях"
З великим нетерпінням чекали нагородження, і молодші і старші учасники нашої студії. Сонячний день наповнював нас тільки позитивом і вірою в перемогу.
У номінації діти до 6 років та Дебют ми отримали диплом та кубок за 1 місце.
У номінації змішана вікова категорія "Народний танець", диплом та кубок за 2 місце, та у номінації змішанаа вікова категорія "Сучасний танець" диплом та кубок за 1 місце.
Праця тренерів та дітейбула недаремною. Діти - це наша гордіть!!!

 

7 Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях" 19 травня 2018 року

      Сьогодні 19 травня відбувся 7 Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях" на Співочому полі України.
     В цей чудовий день нам посміхнулось сонечко і дало змогу з гарним настроєм продемонструвати свою творчіть. Незважаючи на перешкоди, які непокидали нас цілий день, ми змогли вистояти і гідно представити свій колектив на конкурсі.
     Найпершими мали змогу продемонструвати свою майстерність наймолодші вихованці студії виконавши "Веселі бджілки" та " Пробудження весни".
      Ніжна та витончена постановка старшої та середньої групи "Ой пливи вінок" зачаровували, а драйвовий танець "У ритмах запальних мелодій" став яскравим завершенням першого віділення хореографії

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Різвяні свята" м. Київ 2017


24 грудня у м. Києві відбувся Вcеукраїнський фестиваль-конкурс "Різвяні свята" 2017. Виступ нашої студії був неперевершений і феєричний. 
Наймолодші учасники студії дебютували на сцені з танцем "Веселі бджілки". Оригінальні костюми, постановка танцю та щирість дитячих посмішок, не залишили байдужих навіть суддів. 
"Вальс Жасмін" ніжна постановка, витончені рухи та красива музика, захоплюва усіх присутніх в залі. 
Запальна танцювальна композиція у виконанні молодшої та середньої групи, підтримувала атмосферу свята, яскравими костюмами та ритмом танцю.
А на закінчення, наша неймовірна постановка "Хазяйка Мідної гори" де мали можливість прийняти участь різні вікові категорії нашої студії. 
Всі постановки були гідно оцінені і нагороджені медалями та грамотами за перше місце.
Велика вдячність тренерам за їх працю!
Батькам за витримку і підтримку!
Дітям за натхнення!

"Art dance 2018" м. Київ

9.12.17 відбувся IV відбірковий етап у Києві Art dance 2018. Хореографічна студія "Грація" гідно представила три танцювальні номери, у різних вікових категоріях та номінаціях. Зірковий склад суддівської колегії: Олена Шоптенко, Євгеній Кот, Марія Козлова та Ігор Кузьменко, приємна атмосфера конкурсу, тільки насичували дітей позитивними емоціями та впевненністю у своїх силах. Конкурс тривав з 9.00 ранку і до самого вечора. Приїхало дуже багато колективів з різних куточків України, щоб продемонструвати свою майстерність.
У змішаній віковій категорії сучасний танець "Хазяйка Мідної гори" та у категорії юніори народна стилізація "Купальський вечір" стали бронзовими чемпіонами та нагородженні кубком та дипломами. У категорії юніори естрадна номінація, танець "Ніколи" отримав перше місце та нагороджений кубком та дипломом.
Дякуємо усім хто підтримував нас!!!

м. Київ, Дніпровська набережна, 16-г, 2 поверх (м. Осокорки)
Перейти до карти
тел: (067) 208 18 00
(098) 661 90 80
© 2014 — 2019 "Грація". Всі права захищені.