Всеукраїнський вокально - хореографічний фестиваль Ах, Одеса! 20 жовтня 2019 р.

     20 жовтня у м. Одеса відбувся Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль Ах, Одеса!

    Конкурс проходив на території ОНУ ім. І.І. Мечникова на Французькому бульварі.

    Одеса зустріла нас гостинно, ніжним та теплим сонечком. Приємна атмосфера, багато цікавих-історичних куточків міста, тільки доповнили позитивний  та переможний наш настрій. А осінній запах моря зарядив нас ще більшою впевненністю у своїх силах.

     Фестивальний день, був дуже важким, для дітей. Велика відповідальність лежала на них, як на танцюристах, які повинні не тальки виконати поставлену хореографію, але і передати емоції кожної постановки. Що є головною і не відємною частиною танцю.

     На фестиваль приїхало багото колективів з різних куточків України. Цікаві постановки та різноплановість номерів  вразила нас.

    Ми представляли своє місто м. Київ Хореографічну студію " Грація".

    Наймолодша учасниця нашої студії Ліза Василенко на гідному рівні виконала  постановки " Не до сну" та " Загублена в джунглях"  отримавши диплом та медаль за друге місце. 

    В народно - стилізованій номінації танцювальна композиція "Купальський вечір" виборола диплом на кубок за друге місце.

    І найбажаніша перемога, кубок та диплом за перше місце, сертифікат на 1000 грн. від організаторів, за танцювальну композицію " Гілля калин похилилися, але не скорилися...."

Ми втомлені, але задоволені!

Вдячні всім, зто був з нами!

Усім батькам і особливо тренерам, за їхню працю!

ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 3 ДО 17 РОКІВ НА 2019-2020 Н.Р!!!

Хореографічна студія "Грація" проводить набір дітей від 3 до 17 років. Наші заняття направленні на укріплення м'язів тіла, розвиток гнучкості та еластичності, удосконалення пластики рухів, правильної постави тіла та інше. 

 Пропонуємо різноманітні танцювальні стилі. Виступи на  Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, виїзд за кордон.

 Чекаємо на Вас!!!

Детальна інформація за т. 067-208-18-00

IV Міжнародний конкурс - фестиваль ArtLikeFest 2019 м. Львів

Львів місто прекрасне. І ми завітили до нього не тільки насолодитися гарними краєвидами, а і прийняти участь у конкурсі ArtLikeFest 2019.
Атмосфера конкурсу була чудова, вона надихала нас працювати і демонструвати свої постановки на високому рівні. 
Солістка Хореографічної студії "ГРАЦІЯ" Ліза Василенко виборола почесне 2 - ге місце і була нагороджена дипломом та медаллю.
Яскраві постановки "Хазяйка Мідної гори та Купальський вечір" були оцінені найвищими нагородами і вибороли 1 місце.
Ніжна постановка "Ой пливи вінок" та патріотичний танець "Гілля калин похилилися але не скорилися..." отримали нагороди за 2 місце.
А наший тренер Шевченко Ярослава виборола у своїй категорії за постановку "На струнах душі" 1 місце.
Ми з радістю повернемося до Львову, щоб продемонструвати нові та яскраві танцювальні постановки!

Міжнародний фестиваль мистецтв "ArtTalentFest - 2019" 21 квітня м. Київ

Ось і закінчився наш день творчості, в якому ми поринули в життя прекрасного танцю. З великим задоволення нами було представлено 5 танцювальних композицій і всі на високому рівні.
Наймолодші наші учні вибороли перемогу у своїй віковій категорії. Вони наша гордість і наше майбутнє. 
Старша та середня група змогли вистояти всі перешкоди на своєму шляху, швидкий темп конкурс лише надавав їм сили. Їм аплодували так гучно, що склалось враження, що це наше свято. Адже композиція "Гілля калин похилилися, але не скорилися..... Не залишили байдужим нікого! Дякуємо усім, хто підтримував нас! Нових перемог і досягнень.

 

Всеукраїнський конкурс - фестиваль хореографії " У ритмах весни" 17 березня 2019 року.

Всеукраїнський конкурс-фестиваль хореографії "У ритмах весни 2019", який пройшов 17 березня у стінах Муніципальної академії С. Лифаря, закінчився успішно. Море позитивних емоцій, дружня атмосфера, оплески глядачів та феєричні виступи конкурсантів полонили наші серця. Ми з гідністю представили Хореографічну студію "ГРАЦІЯ" завоювавши перемогу!

Дякуємо усім за працю та терпіння

Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв "Лавина талантів" 22 грудня 2018 р. м. Київ

Ось і закінчився танцювальний сезон 2018 на Всеукраїнському дитячому фестивалі мистецтв "Лавина талантів"  м. Київ. 

Учасники Хореографічної студії "Грація" отримали море задоволення від фестивалю, затишної атмосфери у залі і неймовірні емоції від самого виступу на сцені.

У фестивалі приймали участь від самих маленьких вихованців нашої студії до найстарших. 

     У категорії бейбі дебютували діти від 3.5-6 років з танцювальною композицією "Ляльковий світ". Яскрава танцювальна постановка, та чітке виконання було гідно оцінене суддями.

       Також перший дебютний номер, був представлений солісткою нашої студії Лізою Василенко. Ніжний танець про тата, заполонив не тільки серця суддів, але і глядачів.  Найголовніше, що ця маленька дівчинка своїм виконанням зуміла передати ідею танцю та показати свою душу.

      Ще одним дебютним танцювальним номером у виконанні середньої та старшої групи, була неймовірна постановка "Гілля калин похилилися, але не скорилися". Образи та рухи наших дівчаток доповнювали їхні емоції, які вони передавали під час виступу.  Сама ідея танцю настільки глибока, що не залишила байдужим нікого.

     Бажаємо  нашим вихованцям творчого розвитку та перемог!!!

 

 

 

м. Київ, Дніпровська набережна, 16-г, 2 поверх (м. Осокорки)
Перейти до карти
тел: (067) 208 18 00
(098) 661 90 80
© 2014 — 2019 "Грація". Всі права захищені.